Panaudojimo galimybės

Privačių namų interjeras

Vaiko kambario sienų dekoravimas mėgstamais superherojais ar vaikiškomis iliustracijomis. Svetainės, virtuvės ar miegamojo sienų dekoravimas pagal interjero stilistiką bei spalvas. Garažo patalpos ar garažo vartų dekoravimas auto – moto motyvais ar logotipais.

Mokyklų, darželių interjeras

Mokomojo stiliaus iliustracijos, mokslininkų portretai, lietuvių literatūros autorių portretai, žinomos jų frazės, tekstai, saulės sistemos planetos, žemėlapiai, abstraktūs vaizdai ir t.t. Mokyklos foje galima papuošti mokyklos ar valstybės herbu ar himno žodžiais.

Sporto ir laisvalaikio patalpų interjeras

Sporto salių ar persirengimo kambarių sienas galima dekoruoti krepšinio komandų logotipais ar žinomų sportininkų atvaizdais ir t.t. Sveikos mitybos planais, rekomendacijomis.

Viešbučių, restoranų, kavinių, barų interjeras

Derinant su interjero stilistika ir parenkant tinkamus piešinius, fotografijas, kompozicijas, spalvas, galima dar labiau sustiprinti jaukumo pojūtį, pabrėžti prabangą ar suteikti patalpoms išskirtinumo.

Ofisų, darbo kabinetų, poilsio patalpų, konferencijų salių interjeras

Pritaikant stilingai parinktus vaizdus, schemas, frazes, spalvas ar abstrakčius vaizdus, formas patalpoms, galima pabrėžti savo įmonės veiklos sritį , motyvuoti darbuotojus. Maloniai nustebinti klientus savo interjero dekoravimo sprendimais. Geros emocijos visada veda prie gerų sandorių!

Sveikatos ir grožio patalpų interjeras

Sveikatos ir grožio patalpas, laukiamųjų erdves galima dekoruoti informacinėmis iliustracijomis, frazėmis apie sveiką gyvenimą ir grožį. Taip lankytojams suteikiant ramybę ir pasitikėjimą.